Keskushallinto


Vastuualuejohtajat:

Teppo Verronen

Kaupunginkamreeri
p. 040 318 2322
teppo.verronen@kerava.fi

  • ​Taloussuunnittelu ja -seuranta
  • Rahoitus

 

Mira Keitaanranta

Elinvoimajohtaja
p. 040 318 2131
mira.keitaanranta@kerava.fi

  • ​KT:n yhteyshenkilö
  • Henkilöstöasiat

 

 

Anne Mäkinen

Kaupunginsihteeri
p. 040 318 2314
anne.t.makinen@kerava.fi

  • ​Valtuuston ja kaupunginhallituksen kokousasiat

 

 

 

Henkilöstöpalvelut:

Mari Wefvar ​

Henkilöstön kehittämispäällikkö
p. 040 318 2845
mari.wefvar@kerava.fi

  • Työyhteisöjen, osaamisen ja johtamisen kehittäminen

 

 

​Kirsi Mikkola

Palvelussuhdepäällikkö
p. 040 318 2024
kirsi.mikkola@kerava.fi

  • ​Palvelussuhdeasiat
  • Palkkausasiat
  • HR-tietojärjestelmät

​ 

​Mikko Raunio

Työsuojeluvaltuutettu
p. 040 318 3336
mikko.raunio@kerava.fi

  • ​Työsuojelu

 

​Irja Ylinen

Hallintosihteeri
p. 040 318 2111
irja.ylinen@kerava.fi

  • ​Oppisopimuskoulutus
  • Vakuutusasiat
  • Henkilöstöpalveluiden talousasiat

​Jarmo Leskinen

Turvallisuuspäällikkö
p. 040 318 2321
jarmo.leskinen@kerava.fi

  • Turvallisuus
  • Henkilöstön työsuojelu

 

 

Päivitetty 25.09.2017 klo 13:35